• Pátek 19. října 2018
úterý 50%
High 11° / Low 6°
Možnost deště

Příchody, odchody, osobní věci dětí

Rodiče přivádějí své děti do mateřské školy s internátní péčí pravidelně, nebo po předchozím ohlášeni. Po převléknutí a uložení jejich osobních věcí na určená místa předávají rodiče děti osobně pouze pedagogickým pracovníkům do příslušných tříd.

Děti přicházející do tříd mají mít oblečení a obutí vhodné pro hry, práci a cvičení. Na spaní a odpočívání užívají noční úbor. K vycházkám se oblékají do oblečení na cestu. Pro hry na zahradě a písku je vhodné (i starší) oblečení a obuv. Oblečení dětí je vhodné označit pro orientaci v nalezených, zaměněných součástech oděvů či obuvi. Vzhledem k internátnímu provozu naší mateřské školy jsou příchody a odchody dětí umožněny v různých denních dobách při respektování režimu dne (řízené činnosti, odpočinek, ohlášené akce školy, tříd apod.).

Děti jsou přihlášeny (odhlášeny) do mateřské školy předem nebo nejpozději do 08.00 hodin téhož dne, osobně nebo telefonicky na tel. čísle 222 250 793, 722 290 343 či zápisem v sešitě příchodů a odchodů dětí.

Z mateřské školy děti odcházejí v ohlášenou či dohodnutou dobu s rodiči nebo s osobou rodiči písemně zmocněnou.