• Pátek 14. prosince 2018
úterý 10%
High 2° / Low -4°

ZMĚNY, INFORMACE

Jakékoliv změny, termíny, informace a nabídky jsou zveřejňovány na vývěskách a místech přístupných rodičům (v šatnách, chodbách, dveřích, u tříd apod.) Rodiče pravidelně tyto informace sledují a aktuálně přizpůsobují např. docházku aj.

Změny týkající se dětí, kontaktů s rodiči a pod., ohlašují rodiče pedagogickým pracovníkům předem nebo v nejkratším termínu (infekční choroby, zdravotní stav dětí, adresy, telefony, změny typu pracovní doby,  přechodu do základní školy nebo jiné mateřské školy apod.)

Jestliže dítě není vyzvednuto rodiči, zákonnými či pověřenými osobami do konce provozní doby mateřské školy s internátní péčí, pedagogický pracovník informuje Policii ČR ředitelku školy a koordinuje s nimi svoji činnost.